O Nás

Srdečne Vás vítame v Ayisi Yoga Center , ktoré vzniklo ako reakcia na stále rastúci záujem ľudí v našej krajine o zdravý a hormonický štýl života. Našim hlavným cieľom je vytvoriť miesto s pozitívnou atmosférou, kam budú prichádzať ľudia, ktorí hľadajú správnu rovnováhu medzi telesným cvičením a psychickou harmóniou. Vychádzame zo starodávnej indickej vedy o ľudskom tele a umení žitia. Snažíme sa spájať prastaré

dedičstvo ľudstva s dnešnými trendami power yogy, pilates & fitness. Veríme, že sa budete u nás príjemne cítiť. Dúfame, že prispejeme k udžiavaniu a zlepšeniu Vášho zdravia, postavy, kondície a radosti zo života. Veľa šťastia.

Fredy Ayisi

Dôležité informácie

Počas cvičenia vypnite mobilné telefóny. Ak prídetete na tréning neskoro, nerušte cvičiacich a počkajte vonku pred dverami (do miestnosti)  približne prvých 10 minút po začatí cvičenia. Hodina sa totiž vždy začína relaxáciou, dýchacími cvičeniami a úvodnou meditáciou.Vyžaduje si to čo najhlbšie ticho, vysokú koncentráciu a upokojenie mysle. Pri vstupe do miestnosti a aj pri odchode sa mierne uklonte.

Pred cvičením a počas cvičenia udržujte ticho. Nejedzte pred cvičením minimálne 2  až  3 hodiny. Ak ste veľmi hladní, dajte si len niečo veľmi ľahké. Nemajte počas tréningu v ústach žuvačku. Na konci si nezabudnite zo sebou zobrať svoje fľaše, papierové vreckovky a všetky svoje osobné veci, zo sály aj zo šatne. Cvičíme bosí alebo v ponožkách s protišmykovou plochou. Obuv si odložte v šatni, alebo si ju dajte do stojanov pred vstupmi do sál. Cenné veci a tašky si môžte zobrať dnu. Ak chcete,  prinieste si svoju vlastnú karimatku (ak nemáte, my vám ju požičiame). Pokiaľ však máte záujem venovať sa cvičeniu pravidelnejšie, je vhodné, keď si zadovážite vlastnú podložku. Noste si poprípade vankúš na sedenie alebo pod hlavu. Používať ho môžte pri relaxácii a dýchacích cvičeniach. Iste sa vám zíde aj suché tričko alebo mikina na prezlečenie medzi cvičenim a relaxáciou. Nikdy si nezabudnite čistý uterák.

Na hodiny sa nemusíte nahlasovať vopred. Máme tri sály, kde prebiehajú viaceré hodiny paralelne. Môžte prísť kedykoľvek, hodiny sú uspôsobené tak, aby ste si mohli zacvičiť vždy, keď budete mať čas a chuť. Je dobré, ak si vyskúšate viacej rôznych druhov cvičení u rôznych inštruktorov a sami zistíte, čo vám najviac vyhovuje.

Platí sa na mieste, priamo po hodine.