INŠTRUKTORI

fredy2.bwjpg

Nech Yoga prinesie zdravie vášmu telu, mier mysli a radosť duši.
Hari Om


Pondelok 18:30-20:00
Utorok 17:30-19:00
Streda : 18:30-20:00
Štvrtok : 17:30-19:00
Piatok : 18:30-20:00
Nedeľa : 17:00 - 18:30

 

Fredy Ayisi

-

fredy4bw

Pravidelnou praxou yogy získavame vnútorné a vonkajšie očistenie. Tým prebúdzame povahu svojho skutočného "ja", ktoré je plné mieru, súcitu a čistej lásky k všetkým živým bytostiam okolo nás. Yoga sa stala úplnou súčasťou môjho každodenného pracovného aj osobného života. Našla som postredníctvom nej hlbšie prepojenie do svojho vnútra a do okolitého sveta zároveň. Je to moje životné poslanie a napĺňa ma, že inšpirujem prostredníctvom yogy a zdravého života aj druhých ľudí k tomu, aby viedli pokojnejší, zdravší a šťastnejší život.

Zakladateľka INSPIRIT AGENCY & INSPIRIT WOMAN

Inštruktorka:

INSPIRIT YOGY

VEDENEJ MEDITÁCIE & AFIRMÁCIE

SOUNDHEALINGU

Medzinárodná inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe verejných, súkromných a korporátnych lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia & stretnutia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície, psychickej harmónie a interaktívne prehĺbenie vzájomnej podpory a priateľstva. 

Taktiež usporiadáva priateľské exotické sústredenia v krajinách ako Bali, Thajsko, Mexiko a Maldivy.
Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a venuje sa pravidelnému vysielaniu livestreamov na tématiku prehlbovania poznania seba, svojho životného poslania a kľúčov k vnútornej sile a duchovnosti.

Vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing, pri ktorých sa z akejkoľvek disharmónie na našej fyzickej, psychickej a emocionálnej úrovni, vytvára harmónia. Pomocou vibrácie a rezonancie zo špeciálnych rezonančných nástrojov, získavame stratenú rovnováhu, zdravie, spokojnosť, uvoľnenosť a radosť.

Taktiež vyučuje hodiny vedených pozitívnych afirmácií

Hodina vedenej afirmácie pozostáva v rôznych technikách opakovania pozitívnych viet a tvdení sama/sám pre seba. Každú hodinu začíname príjemnou vedenou meditáciou, aby sme sa dostali do stavu upokojenia tela, mysle aj srdca.

Afirmácie sú jednoduché, krátke a silné vyjadrenia alebo tvrdenia, ktoré sa používajú na upravenie alebo úplne eliminovanie negatívnych alebo nepriaznivých myšlienok a pocitov.

Väčšina ľudí má negatívnych až 80% myšlienok počas dňa. Čo nesmierne ovplyvňuje každonný život, zdravie, vzťahy s ľudmi, prácu, úspech a celkový obraz o sebe samom.

Pomocu pozitívnych afirmácií môžme nahradiť často negatívne vnútorne rozhovory sama/sám so sebou, ich pozitívnymi verziami.

Afirmácie sú vety a tvrdenia zamerané na pozitívne ovplyvnenie vedomia a podvedomia, a tým výsledne pozitívne ovplyvňujú to ako rozmýšľame, ako sa cítime, naše návyky, vzťahy a naše správanie. A hlavne nám pomáhajú detailne definovať a formulovať, čo by sme si vo svojich životoch radi manifestovali.

Slová, ktoré tvoria afirmáciu, pravidelným, dlhodobím opakovaním, automaticky vytvárajú v mysli súvisiace mentálne obrazy a predstavy, ktoré nás inšpirujú, motivujú a dodávajú energiu na dosiahnutie pozitívneho, zdravého a štastného života, po akom túžime.

Hodina je vhodná naozaj pre každého, kto sa chce pozitívne naladiť.

instagram/ vierka_ayisi
facebook/ inspirit agency
www.inspiritagency.com
Youtube/ inspirit agency

Video linky:

https://www.youtube.com/watch?v=dsQggPhMspU&t=166s
https://www.youtube.com/watch?v=7DTWs2fY9pc
https://www.youtube.com/endscreen?v=lkCNjQcR73U&video_referrer=watch
https://www.youtube.com/watch?v=0wgvzWRe1Hg

Utorok:  Inspirit Yoga: 19:00-20:30
Štvrtok : Vedená afirmácia a meditácia: 19:00-20:15

qw2.jpg

K yoge ma priviedol Fredy  pred mnohými rokmi. Išla som na jeho hodiny so zámerom zlepšiť si telesné zdravie. Už v začiatkoch som vedela, že sa yogy nechcem vzdať pre pocit duševnej vyrovnanosti a zdravia, ktoré som ňou získavala.

Môj učiteĺ Fredy a yoga natoľko ovplyvnili môj život a inšpirovali ma, že sa stala mojou záľubou a zároveň prácou. Dnes som inštruktorkou yogy a stále vášnivou žiačkou

Pondelok : 19:00-20:30
Streda : 19:00-20:30

 

Vierka Homolková

-

Flow yoga

WhatsApp Image 2020-09-05 at 09.14.09

Pohyb je pre mňa neoddeliteľnou súčasťou od detstva a neviem si bez neho predstaviť svoj život. Ako aktívna športovkyňa som pre 5 rokmi objavila čaro yógy, ktorá mi ukázala inú formu pohybovej aktivity, ako aj duchovný rozmer, ktorý ma významným spôsobom nasmeroval na mojej vlastnej ceste yógy. Môj záujem o yogu narastal a zásadný prielom nastal keď som začala cvičiť pod vedením môjho učiteľa Fredyho Ayisiho. Absolvovala som kurz inštruktora I. a II. stupňa pod jeho záštitou, pravidelne sa zúčastňovala jeho tréningov 6x do týždňa. Moja túžba po zdokonaľovaní sa na yógovej cesta rástla každým dňom. Pravidelne sa zúčastňujem na workshopoch yógy, kde získavam vedomosti a praktické skúsenosti iných učiteľov yógy, ktoré aplikujem do svojej yogovej praxe a som pripravená ich odovzdať aj Vám na svojich hodinách yógy pre Zdravý chrbát, Yin yógy a Hatha yógy.

Pondelok: 17:30-19:00
Utorok: 17:30-18:45
Štvrtok: 17:30-19:00

magda

Yoga znamená spojenie. Pre mňa to znamená aj zmenu. Yoga mi ukázala cestu, ako zmeniť svoj pohľad na každodenný život, pomohla mi vyliečiť všeličo na tele aj na duchu. Stala sa každodennou súčasťou môjho života. V tejto uponáhľanej a vystresovanej dobe je dobré nájsť si chvíľu pre seba, stíchnuť a započúvať sa do ticha. Ponoriť sa hlboko do svojho vnútra a nachádzať pokoj v tomto nepokojnom svete.Teším sa na Vás, príďte zregenerovať svoje telo, vyčistiť myseľ a upokojiť svoju dušu.

Sobota : 9:00-10:30

 

Magda Jarkovská

-

Back care yoga

Tana-2-web

Na mojich kreatívnych hodinách yogy si precvičíte celé telo, pouvoľňujete všetky svaly vrátane celej chrbtice, krčnej chrbtice a krížovej oblasti a zároveň ich aj posilníte. Zbavíte sa stresu a napatia nazbieraného za celý deň. Hodiny sú určené pre začiatočníkov, ale na svoje si prídu určite aj mierne pokročilí.
Pondelok : 17:00-18:30

 

 

Tatiana Letenayová

-

Total Body Toning

fredy3bw

Kéž si šťastný a spokojný. Kéž si zdravý a silný. Kéž o seba dbáš s radosťou. (Z budhistickej motlidby) Bohatá a mocná je skúsenosť. Sprav krok k sebe, k svojmu srdcu v tichosti a s láskou vnímaj svoj vnútorny priestor, pozoruj cestu dychu, hranice a možnosti svojho tela a mysle a z celého srdca sa raduj. Ja ako fyzioterapeutka a dlhoročná žiačka yogy Ti pokorne ponúkam svoje skúsenosti.Teším sa na Vás všetkých. SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM - ŠŤASTNÉ NECH SÚ VŠETKY BYTOSTI 


Štvrtok : 18:00-19:30

Etelka Vranková

-

Liečivá Yoga

Yoga je neoddeliteľnou súčasťou Katkinho života. 

Od malička sa venuje pohybu v rôznych oblastiach. Ako dieťa chodila na tanečnú, neskôr tancovala v rôznych tanečných súboroch, až sa raz náhodou počas štúdia na vysokej škole ocitla v yogovom centre Fredyho Ayisiho. Yoga jej spočiatku nič nehovorila, myslela si, že ide o strečing. Jej prvá hodina yogy s Tatianou Letenayovou, nikdy nezabudne. Tam vznikla láska na prvý pohľad a túžba sa stať inštruktorkou yogy.

Od vtedy intenzívne chodila na yogy rôzneho druhu. Uplynulo od vtedy približne osem rokov a láska k yoge a poznaniu stále rastie. V roku 2019 absolvovala inštruktorský kurz I. stupňa v Bratislave pod vedením Európskej Jogovej Akadémie, ktorý určite nie je posledným. 

Hlavným cieľom na hodinách yogy je šíriť poznanie o yoge, učiť ľudí nie len prakticky správne precvičovať ásany, ale najmä milovať svoje telo a dušu, vnímať jemné energie, ktoré okolo nás sú, šíriť lásku z vnútra von a naopak naučiť sa ju aj prijímať. 

Katkine hodiny sa vyznačujú dynamickým prechodom rôznych ásan a preto ide skôr o flow dynamickú yogu. Je vhodná pre začiatočníkov ale aj pre mierne pokročilých. 

Je sa na čo tešiť

Piatok : 17:30-19:00

Katka Sádovská

-

Lotus Yoga

Yoga sa stala mojim poslaním, či už v posúvaní mojich hraníc vyššie a vyššie alebo v posúvaní mojich znalostí a skúseností ďalej. Na mojich cestách naprieč Indiou som sa úplnou náhodou ocitol na kurze Art of living, kde som sa prvý raz stretol s intenzívnou pranayamou a to mi navždy zmenilo môj život. O rok som bol opäť v Indii v Uttarkashi na učiteľskom kurze hatha yogy v Sivananda yoga ashrame. Pracujem aj s vlastnou váhou na posilnenie stredu tela a bude mi cťou tieto skúsenosti zapracovať na hodinách yogy a posunúť ich ďalej.
Teším sa na vás.

Štvrtok : 18:45-20:00

Pavol Kujan

-

Yoga s Palim

WhatsApp Image 2020-09-10 at 11.39.59

Netradičná podoba yogy, sprevádzaná silou esencií. Magickosť atmosféry tvorená efektami vôní kadidla, aromatických olejov a úžasnou hudbou.
Cvičenie v rytme prírody, v súlade s energiou mesačných fáz.

Vhodné aj pre úplných začiatočníkov
Vsupné 5€

Utorok : 18:45-20:00

bw

Cvičenie yogy a jej filozofia  je Vande blízka už od ranného veku. Oboznámila ju s ňou jej matka ešte počas prvých rokov jej života. Tá je do dnešného dňa zanietená prívrženkyña yogy. Vanda zasvätila svoj život rozširovaniu posolstva yogy a už viac ako 6 rokov sa yoge nepretržite venuje. Najdôležitejšie poznatky a svoj učiteľský výcvik ziskala v Indickom meste Rishikesh, kde strávila niekoľko mesiacov po boku svojho Indického guru (učiteľa) Dinesha Chandera – priameho žiaka áčaryu Yoganandu. Kvôli neustálemu vzdelávaniu Indiu navštevuje v pravidelných intervaloch. Nachádza tam pokoj a jednotu dôležitú pre uchovanie a upevnenie svojej yogovej praxe a rozšírenie obzorov.

Venuje sa Hatha Yoge, Yin Yoge, Prana Yame, energetickým cvičeniam a veganskej životospráve. Yoga je, ako sama hovorí “alfa omegou” jej života. Doležitou súčasťou  je pre ňu praktikovanie tradičnej 8 stupňovej Yogy presne tak, ako je  popísaná v Patangaliho sutrach. V jej praxi aj učení nechýbajú dýchacie techniky Prana Yama, relaxačné a  meditačné techniky. Rovnako dôležité je pre ňu spievanie mantier a osveta ohľadom prevedenia asán, a yogových techník na absolútne precítenie účinkov, ktoré tradičná Yoga prináša. Na hodine okúsite cvičenie na fyzickej aj duchovnej úrovni s tradičnými prvkami Hatha Yogy spojenými s dýchaním na zosúladenie tela a mysle a udržiavanie rovnováhy tela aj duše.

inštruktor učí online lekcie/nájdete v sekcii ONLINE

nat2

Od malička sa venuje rôznym druhom športu, no najšťastnejšia je vo vode a v prírode, kde sa cíti slobodná. K joge ju priviedla aj skolióza chrbtice, ktorá sa postupne pravidelným cvičením zlepšila. S láskou k športu vyštudovala FTVŠ UK v Bratislave, kde si začala čoraz viac uvedomovať, že regenerácia po výkone je neoddeliteľnou súčasťou, ktorou by sme mali uvoľniť nie len telo, ale aj myseľ. Práve vďaka tomuto spojeniu objavila čaro masáže, čo ju viedlo k absolvovaniu rekvalifikačného masérskeho kurzu športovej masáže v Prahe.
Má radosť, keď môže pomáhať druhým, a verí, že v Ayisi Yoga centre sa jej podarí nabrať skúsenosti a skĺbiť príjemné s užitočným.

Natália Flaugnatti

-

Masáže