INŠTRUKTORI

fredy-aysi

Nech Yoga prinesie zdravie vášmu telu, mier mysli a radosť duši.
Hari Om
Pondelok 18:30-20:00
Utorok 17:30-19:00
               19:30-21:00
Streda : 18:30-20:00
Štvrtok : 17:30-19:00
                  19:30-21:00
Piatok : 18:30-20:00
Nedeľa : 17:00 - 18:30

 

Fredy Ayisi

-

Creative yoga

magda-bandw

Yoga znamená spojenie. Pre mňa to znamená aj zmenu. Yoga mi ukázala cestu, ako zmeniť svoj pohľad na každodenný život, pomohla mi vyliečiť všeličo na tele aj na duchu. Stala sa každodennou súčasťou môjho života. V tejto uponáhľanej a vystresovanej dobe je dobré nájsť si chvíľu pre seba, stíchnuť a započúvať sa do ticha. Ponoriť sa hlboko do svojho vnútra a nachádzať pokoj v tomto nepokojnom svete.Teším sa na Vás, príďte zregenerovať svoje telo, vyčistiť myseľ a upokojiť svoju dušu.

Streda : 17:30-19:00
Sobota : 9:00-10:30

 

Magda Jarkovská

-

Iyengar Yoga, Back care yoga

Tana-2-web

Na mojich kreatívnych hodinách yogy si precvičíte celé telo, pouvoľňujete všetky svaly vrátane celej chrbtice, krčnej chrbtice a krížovej oblasti a zároveň ich aj posilníte. Zbavíte sa stresu a napatia nazbieraného za celý deň. Hodiny sú určené pre začiatočníkov, ale na svoje si prídu určite aj mierne pokročilí.
Pondelok : 17:00-18:30

 

 

Tatiana Letenayová

-

Dynamic Power Yoga

vierka-b-and-w

“Yoga sa postupom času stala úplnou súčasťou môjho každodenného pracovného aj osobného života. Našla som postredníctvom nej hlbšie prepojenie do svojho vnútra a do okolitého sveta zároveň. Je to môj životný zámer a napĺňa ma, že napomáham aj druhým ľuďom viesť pokojnejší, zdravšia a šťastnejší život. “

Inštruktorka yogy

Zakladateľka konceptu INSPIRIT YOGA

Lifestyle blogger

Na Slovensku aj v zahraničí pôsobí primárne ako inštruktorka yogy. V rámci Inspirit agentúry, ktorú založila, sa venuje výučbe verejných,  súkromných a korporátnych tréningov a workshopov. Taktiež organizuje pobyty a exotické sústredenia v krajinách ako Bali, Thajsko, Zanzibar a Maldivy. Prednáša a venuje sa  písaniu lifestyle-ových blogov.

Sociálne siete:

instagram/ vierka_ayisi
facebook/ inspirit agency
www.inspiritagency.com
Youtube/ inspirit agency

Video linky:

https://www.youtube.com/watch?v=dsQggPhMspU&t=166s
https://www.youtube.com/watch?v=7DTWs2fY9pc
https://www.youtube.com/endscreen?v=lkCNjQcR73U&video_referrer=watch
https://www.youtube.com/watch?v=0wgvzWRe1Hg

Utorok : 19:00-20:30
Štvrtok : 19:00-20:30

 

Vierka Ayisi

-

Certifikovaný inštruktor I. stupňa - Inspirit Yoga

vierka-bandw

K yoge ma priviedol Fredy  pred mnohými rokmi. Išla som na jeho hodiny so zámerom zlepšiť si telesné zdravie. Už v začiatkoch som vedela, že sa yogy nechcem vzdať pre pocit duševnej vyrovnanosti a zdravia, ktoré som ňou získavala.

Môj učiteĺ Fredy a yoga natoľko ovplyvnili môj život a inšpirovali ma, že sa stala mojou záľubou a zároveň prácou. Dnes som inštruktorkou yogy a stále vášnivou žiačkou

Pondelok : 19:00-20:30
Streda : 19:00-20:30

 

Viera Homolková

-

Flow yoga

jana-instruktorkaBW

Pohyb je pre mňa neoddeliteľnou súčasťou od detstva a neviem si bez neho predstaviť svoj život. Ako aktívna športovkyňa som pre 5 rokmi objavila čaro yógy, ktorá mi ukázala inú formu pohybovej aktivity, ako aj duchovný rozmer, ktorý ma významným spôsobom nasmeroval na mojej vlastnej ceste yógy. Môj záujem o yogu narastal a zásadný prielom nastal keď som začala cvičiť pod vedením môjho učiteľa Fredyho Ayisiho. Absolvovala som kurz inštruktora I. a II. stupňa pod jeho záštitou, pravidelne sa zúčastňovala jeho tréningov 6x do týždňa. Moja túžba po zdokonaľovaní sa na yógovej cesta rástla každým dňom. Pravidelne sa zúčastňujem na workshopoch yógy, kde získavam vedomosti a praktické skúsenosti iných učiteľov yógy, ktoré aplikujem do svojej yogovej praxe a som pripravená ich odovzdať aj Vám na svojich hodinách Základy Hatha Yogy.
Utorok : 17:30-19:00
Streda: 15:15-16:45
               17:00-18:45
Nedeľa: 10:00-11:30

Janka Kotasová

-

Inštruktorka yogy 2. stupňa - Základy Hatha Yogy

gabriela-b-and-w

Ak hľadáte vstupnú bránu do sveta jógy, práve ste ju našli! U Gabiky nájdete spojenie dvoch svetov: toho jemného a duchovného sveta jógy, prepojeného s realitou moderného človeka.

Jóge sa venuje intenzívne viac ako tri roky, a to popri full-time zamestnaní vo financiách.

Lekcie pre začiatočníkov sa začínajú a končia meditáciou a postupne človeka vťahujú do seba. Ide pri nich najmä o uvedomenie si samého seba. V práci aj v bežnom živote sme stále vo vysokom tempe a náhlení sa. Na hodine jógy si vieme konečne sadnúť, vyprázdniť hlavu, a nájsť vnútorný pokoj. A to všetko pri vedenej hodine, kde sú uvoľneným štýlom vysvetľované ásány, sekvencie, terminológia ako aj techniky dýchania či meditácie, a aj úplní začiatočníci si tu prídu na svoje.


Streda : 19:00-20:30

Gabriela Hviščová

-

Yoga pre Začiatočníkov

sujit

Sujit sa narodil v indickej Kerale ktorej sa zvykne hovoriť “Gods own place” v preklade “Boží domov”.  Jedno z najkrajších miest na svete bolo i Sujithovým domovom, ale aj miestom kde nadobudol vzťah yoge a získal svoju početné znalosti a schopnosti.  Dlhé roky študoval po boku špičkových yogových osobností nielen yogu ale aj Ajurvédsku medicínu.  V Kerale pôsobil od roku 2011 centre Vedanta. Potom sa rozhodol cestovať a rozšíriť svoje pôsobenie do Európy kde učí a pôsobí dodnes. Spomedzi mnohých krajín mu učarovalo aj Slovensko pretože – ako sám hovorí – sú tu láskaví a dobrí ľudia.  Na jeho hodinách zažijete veľmi tradičnú yogu, ktorá sa praktikuje na juhu Indie. Sujith dáva veľký dôraz na správne prevedenie asán a terapeutické účinky yogy. Tiež organizuje početné poznávacie pobyty po celom svete. Je to človek ktorý vyniká múdrosťou a skromnosťou, otvorenosťou a precíznosťou. Presne tieto kvality a mnoho dalších predvedie na svojej hodine. Je sa načo tešiť
Učí formou Workshopov, ktoré vždy avizujeme

Sujith Sudakaran

-

Medzinárodný inštruktor - Hatha Yoga

jaiwantibandw

Jaiwanti je uznávaná učiteľka yogy pôvodom z Indie. Vyniká veľmi komplexnými a hlbokými vedomosťami o yoge a jej odvetviach. Študovala na univerzite Uttakhand v meste Haridwar sanskrit, vedic yogu a holidticke liecitelstvo. Tam aj dosiahla svoje magisterské štúdium. Jaiwanti je certifikovaná učiteľka yogy, holistická liečiteľka a yogová terapeutka. Má bohaté skúsenosti s rôznymi štýlmi yogy, pránickým liečením, naturopatiou a rôznymi druhmi meditácií. Momentálne pracuje na Indickej ambasáde v Bratislave ako učiteľka kultúry Indie a yogy. Bola vybratá ako jedna z pomedzi 10 000 uchádzačov. Aj tento fakt svečí o jej kvalitách a znalostiach.

V minulosti pracovala v Indii ako učiteľka yogy a prednášateľka na univerzite v New Delhi.
Učí formou Workshopov, ktoré vždy avizujeme

Jaiwanti Singh

-

Medzinárodný inštruktor - Hatha yoga

lucia12

Lucia je lektorka yogy, sound healingu a majster Reiki

Žila dlhé roky v Bologni v Taliansku a vyštudovala sociálnu prácu. 

Yoga sa stala jej vášňou, preto sa rozhodla odísť do Indie a naučiť sa yogu od skutočných majstrov. Urobila si 500 hodinový certifikačných kurz z rôznych štýlov yogy, anatómie, a filozofie ktorý ju úplne pohltil. Naučila sa, že každé miesto a čas je správne lebo je to náš prítomný moment, jediný ktorý máme. Pochopila,  že v yoge vôbec nejde len o fyzické pohyby, ale hlavne o duchovné cítenie a precítenie v každej pozícii, vychutnať si moment a uvedomiť si, že „kde som“ a „kto som“ v pozíciách, je ten najdôležitejší okamih.

Začala učiť na rôznych miestach v Indii, na Bali a v Thajsku, kde posúvala svoje cítenie ostatným. Začala sa zaujímať o energiu a urobila som kurz zvukoterapie a  Reiki. Pomohli jej chápať energiu a vibráciu ako súčasť života. 

Lucia má ťiež 100 hodinový učiteľský kurz Yin Yogy a Yoga Nidri.


Pondelok: 19:00-20:30
Piatok:       17:30-19:00                   

 

Lucia Drozdová

-

Hatha & Zvukoterapia

bw

Cvičenie yogy a jej filozofia  je Vande blízka už od ranného veku. Oboznámila ju s ňou jej matka ešte počas prvých rokov jej života. Tá je do dnešného dňa zanietená prívrženkyña yogy. Vanda zasvätila svoj život rozširovaniu posolstva yogy a už viac ako 6 rokov sa yoge nepretržite venuje. Najdôležitejšie poznatky a svoj učiteľský výcvik ziskala v Indickom meste Rishikesh, kde strávila niekoľko mesiacov po boku svojho Indického guru (učiteľa) Dinesha Chandera – priameho žiaka áčaryu Yoganandu. Kvôli neustálemu vzdelávaniu Indiu navštevuje v pravidelných intervaloch. Nachádza tam pokoj a jednotu dôležitú pre uchovanie a upevnenie svojej yogovej praxe a rozšírenie obzorov.

Venuje sa Hatha Yoge, Yin Yoge, Prana Yame, energetickým cvičeniam a veganskej životospráve. Yoga je, ako sama hovorí “alfa omegou” jej života. Doležitou súčasťou  je pre ňu praktikovanie tradičnej 8 stupňovej Yogy presne tak, ako je  popísaná v Patangaliho sutrach. V jej praxi aj učení nechýbajú dýchacie techniky Prana Yama, relaxačné a  meditačné techniky. Rovnako dôležité je pre ňu spievanie mantier a osveta ohľadom prevedenia asán, a yogových techník na absolútne precítenie účinkov, ktoré tradičná Yoga prináša. Na hodine okúsite cvičenie na fyzickej aj duchovnej úrovni s tradičnými prvkami Hatha Yogy spojenými s dýchaním na zosúladenie tela a mysle a udržiavanie rovnováhy tela aj duše.

Pondelok 7:30 - 8:45
                  17:30-19:00
Utorok : 18:00-19:30
Streda : 7:30-8:45
               17:30-19:00
Piatok : 17:30-19:00

Vanda Gallo

-

Inštruktor s medzinárodnou akreditáciou, Hatha yoga, Prana Yama, Yin Yoga

milena

Yoga ma napĺňa pokojom a láskou, vlieva svetlo do môjho života, učí ma prekonávať vlastné limity, žiť život naplno a vnímať jeho krásu, napĺňa ma životnou energiou a radosťou. Rada sa s Vami o ňu podelím. Príďte načerpať energiu, posilniť a ponaťahovať telo. Skúsme spolu zastaviť na moment čas. Teším sa na spoločné chvíle.

Štvrtok : 20:00-21:30
Sobota : 10:30-12:00

 

Milka Ambrosová

-

Harmony Yoga

etelka-vrankova

Kéž si šťastný a spokojný. Kéž si zdravý a silný. Kéž o seba dbáš s radosťou. (Z budhistickej motlidby) Bohatá a mocná je skúsenosť. Sprav krok k sebe, k svojmu srdcu v tichosti a s láskou vnímaj svoj vnútorny priestor, pozoruj cestu dychu, hranice a možnosti svojho tela a mysle a z celého srdca sa raduj. Ja ako fyzioterapeutka a dlhoročná žiačka yogy Ti pokorne ponúkam svoje skúsenosti.Teším sa na Vás všetkých. SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM - ŠŤASTNÉ NECH SÚ VŠETKY BYTOSTI 
Štvrtok : 18:30-20:00

Etelka Vranková

-

Fyzio Yoga

Livia

"Turn your face to the sun and the shadows will fall behind you" Milujem pohyb, milujem slnko a vodu...Yoga mi dáva každodennú energiu a dobrý pocit, že robím niečo pre svoje telo a aj pre svoju dušu. Vdaka nej citim harmoniu a rovnovahu. Cítim, že cez yogu mi rastie vnútorná sila a vytrvalosť zvládnuť prekážky v živote a oprieť sa o svoju pevnosť, stability a rozhodnosť. Yoga sa stala mojim vnutornym slnkom, ktore mi svieti kazdy den.


Štvrtok : 17:00-18:30
Nedeľa : 09:30-11:00

Lívia Veselá

-

Power, energy yoga

Julia-Raabova

Júlia Raábová – medzinárodná inštruktor Hatha yogy. Absolventka fakulty Telesnej výchovy a športu UK, certifikovaných kurzov Hatha yogy a Ashtanga yogy v Indii - Shiva Yoga Peeth Rishikesh, Power yogy – Power yoga akadémia Slovensko.

Pravidelným cvičením jogy som sa naučila lepšie vnímať, ovládať a mať rada moje telo. Mám veľmi rada spontánnosť a voľnosť, čo prenášam aj do svojich hodín. Zosynchronizovanie pohybu s dychom je ako meditácia v pohybe, ktorou odbúravam stres a zároveň dopĺňam svoju energiu.

Joga nie je súťažný šport ani nevyužívame telo aby sme dosiahli jogovú pozíciu - ásanu, ale používane ásany aby sme sa dostali hlbšie do svojho tela.

Pondelok : 17:30-19:00

Júlia Raabová

-

Inštruktor s medzinárodnou Akreditáciou - Vinyasa Yoga

krupaji

Predstaviteľ a šíriteľ duchovnej oblasti jógy – “Jógy Duše”. To, čo celý život nenašiel realizujúc sa úspešne v mnohých športoch a oblastiach života, našiel v prastarých technikách Kriya Yogy, pochádzajúcich od svätých mužov Himalájí. “Jóga Duše” človeku napomáha odhaľovať to skutočné, večné, nepominuteľné, čo je v ňom, čo mu následne do života prináša viac harmónie a vnútorného mieru.

Krupaji prevádzkuje jogo – ethno shop, vďaka ktorému viac krát ročne cestuje do Indie, kde tiež sprevádza ľudí v rámci duchovných pútí predovšetkým v oblasti Himalájí.

Pondelok 20:00-21:30

Swami Dayananda Babaji

-

Yoga Duše

adrianabandw

Adriana začala s yogou, keď mala 12 rokov. Doma na koberci začala spontánne vykonávať jednoduché asany, bez toho, aby tušila, že niečo také, ako yoga vôbec existuje. Keď sa opýtala svojej matky, či by ju nemohla prihlásiť na balet, alebo gymnastiku, pretože  mala silnú potrebu sa ponaťahovat a hýbať trošku inak, ako ju učili v škole, dala jej do rúk knižku yogy, ktorá bola spojením tradičnej Hatha jogy a Bikram cvičitela Choudhuryho. A táto knižka jej naplno zmenila život.

Krok za krokom sa naučila sama každú jednu pozíciu do najmenšch detailov a keď  v 20tich rokoch začala vďaka modelingu intenzívne cestovať, učila sa yogu v tých najlepších yoga štúdiách po celom svete. Od roku 2014 sa učila po vedením svojho učiteľa Fredyho Ayisiho a momentálne sa venuje štúdiu Ashtangy jogy u nás v Bratislave.

Adrianina prax a láska k yoge trvá už celých 20 rokov a ako sama tvrdí, už ako dieťa vedela,  že raz pride čas, keď bude ona učit yogu iných. Aj ked rada učí tradičnú yogu vo svojej najstaršej podobe, na jej hodinách sa môžete tešiť na mix jivamukti, flow a creative yogy. Namaste

Utorok: 16:30 - 17:45
Nedeľa: 10.00 - 11:15

 

 

Adriana Novakov

-

Vinyasa yoga

jarko

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
Utorok 7:00 - 08:30
Štvrtok 7:00 - 08:30

 

 

Jaromír Svatoš

-

Ranná Yoga