KALENDÁR PODUJATÍ

4. Máj 2019

Koncert Mantras con Amor

Dátum: 4.5.2019
Čas: 19:00-21:00

Príďte a zažite večer blaženého kirtanu a mantry spievajúceho medzinárodným duom Mantras con Amor ❤️

Duo Mantras con Amor tvoria z Demetrios z Flagstaffu, Arizony (USA) a Vichitri zo San Sebastianu (Španielsko). Demetrios neustále tvorí, nielen v podobe ich hudby, ale vyjadrovaním sa aj prostredníctvom maľby a kaligrafie. Obal ich debutového CD albumu “Láska je” vytvoril on sám, spolu s mnohými ďalšími dizajnmi.

Vichitra vyjadruje svoj hlas v službe “niečoho väčšieho” ako je ona sama. Týmto spôsobom sú melódie ponukou Božstvu/Bohu. Obaja sa stretli už v roku 2011, ale až od roku 2013 začali skúmať priestor, ktorý vytvárajú pri spievaní spolu 💛🙏🏻

Po množstve hraní na duchovných festivaloch, ako sú Just Love Festival v Nemecku a Bhakti festival v Kalifornii USA, pokračujú v koncertoch v mestách po Európe. A sme nesmierne radi, že prídu aj na Slovensko ❤️

Nechajte v tento večer spievať vaše srdce a vychutnajte si staré mantry spojené so západnými zvukmi, aby vytvorili večer plný radosti a pokoja ❤️🙏🏻🕉🌸

Vstupné: 15 € v pred predaji (bit.ly/mca-listok) a 20 € na mieste
Kapacita priestoru je obmedzená preto neváhajte 😊

Tešíme sa krásny spoločný večer 💚

 
 
 
4. Máj 2019

10. Máj 2019

YOGA POBYT v najromantickejšom hoteli Európy

 

Dátum: 10.5.2019 do 12.5.2019

Milí priatelia, srdečne vás pozývame na jarný joga víkend s Fredym Ayisim v prekrásnom hoteli Château Béla!
Príďte si oddýchnuť a vychutnať príjemnú atmosféru. V programe sú pre vás pripravené jedinečné lekcie jogy, meditácie, dýchacie cvičenia a zaujímavá prednáška. Na svoje si určite prídu aj úplný začiatočníci v cvičení. Veľmi sa tešíme na spoločný čas s vami.

Možnosť ubytovania (check in) sa neobmedzene začína v piatok 10.5.2019 od 12:00 hod. Spoločný program sa začína o 18:00 hod. Odchod z hotela (check out) sa končí v nedeľu 12.5.2019 o 12:00 hod.

EUR 220,00/ cena na osobou

Cena zahŕňa: ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe (možnosť jednolôžkovej izby alebo apartmánu za príplatok), lekcie jogy, zdravá strava vo forme polpenzie (bufetu), vstup do hotelového wellness, fínska sauna, parný kúpeľ, vonkajší bazén, fitness, vstup do hotelového kina.

Pre rezervácie a podrobnejšie informácie píšte na:

Fredy Ayisi
fredy1_2000@yahoo.com
10. Máj 2019

31. Máj 2019

YOGA POBYT – Kambodža a Thaisko 2019

Dátum: 31.5.2019(alebo 2.6.2019) do 14.6.201

 
 
Po minulo ročných úspešých yógových sústredeiach a výletoch do Kambodže (Angkor Vat) a Thajska (ostrov Koh Samui) opať organizujeme túto zábavnú, dobrodružnú a spoznávaciu cestu aj v roku 2019. Zo svojich predošlých ciest do týchto krajín máme veľa rôznych zážitkov a skúsenosti. 
Rádi by som sa o ne podelili s pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú nádhernú prírodu a cvičenie. 
Celý výlet bude rozdelený na dve časti.Záujemci si môžu vybrať z dvoch možností.
*1.verzia:
 Zájazd do Kambodže a Thajska.
Odlet z Viedne 31.mája o 18:35 hod.Prílet do Kambodžského mesta Siem Reap 1.juna miestneho času o 14:05 hod. Odlet do Thajska (ostrov Koh Samui) 3.júna o 9:45 hod. Prílet na Koh Samui 3.júna o 12:40 hod.
Odlet späť domov 13.júna 21:50 hod. Prílet do Viedne 14.júna 8:35hod.
Počas pobytu v Kambodži návšteva unikátneho divu sveta Angkor Vat. Je považovaný za najrozľahlejší náboženský komplex na svete. Svojou mystickou a starobylou atmosférov bude tento zážitok určite jedným z najsilnejších momentov vo vašom živote. 
Momentálna cena letenky:
1015€
(Cena je samozrejme pohyblivá podľa dátumu zakúpenia a na základe ponuky leteckej spoločnosti)
Cena bez letenky za zájazd:
1000 €
 V cene je zahrnuté:
* transfer z letiska na hotel a späť na letisko
* lokálna doprava (prenájom jeepov a pohonné hmoty)
*  ubytovanie V Kambodži a v Thajsku
* Jednodňové vstupné do Angkor Vatu 
* tréningy
* sprievodcovské služby 
 
Ubytovanie v Kambodži:
Somadevi Angkor Boutique & Resort http://www.somadeviangkorboutique.com/home.html
 
*2.verzia:
Zájazd iba do Thajska
 Odlet z Viedne ‪2.júna‬ o 18:35 hod.
Prílet do Thajska (ostrov KohSmui) ‪3.júna  miestneho času ‬ o 13:45 hod.  
Odlet späť domov 13.júna 21:50 hod. Prílet do Viedne 14.júna 8:35hod
Momentálna cena letenky:
770€
(Cena je samozrejme pohyblivá podľa dátumu zakúpenia a na základe ponuky leteckej spoločnosti)
Cena bez letenky za zájazd:
700.- €
 V cene je zahrnuté:
* transfer z letiska na hotel a späť na letisko
* lokálna doprava (prenájom jeepov a pohonné hmoty)
* ubytovanie 
* tréningy
* sprievodcovské služby
 
Na nádhernom ostrove KohSamui budeme absolvovať výlety na úžasné turistické atrakcie ostrova. Okrem turisticky známych destinácií vás zoberiem aj na moje obľúbené miesta (krásne vyhliadkové miesta v kopcoch v džungli na skalách, pri vodopádoch alebo prázdne široké pláže s jemným pieskom so šikmými palmami skláňajúcimi sa nad čistým morom).
Cvičenie yogy bude 2-3krát denne.
Program výletov a tréningov bude dobrovoľný, takže kto sa nebude cítiť na niektoré spoločné aktivity, môže si zvoliť svoj vlastný program. Na ostrove je veľké množstvo aktivít. Sú tam samozrejme aj väčšie, turisticky populárne pláže s množstvom reštaurácií, barov, plážových predavačov, vodných skútrov a podobných dovolenkových atrakcií. My budeme ubytovaní na pláži mestečka nazývanom Lamai beach. Od mora budeme vzdialení asi 900 m.Je to tiež pomerne rušná časť ostrova. To znamená, že budete mať možnosť spoznať aj typickú stránku Thajského nočného života,zábavy a nakupovania. Samozrejme nie v takom veľkom merítku ako v Bangkoku, Patai či Phukete, ale ako vzorka to bude iste stačiť.
Najkomerčnejšie miesto v tomto smere a zároveň najväčšie mestečko a pláž na Koh Samui je Chaweng beach. Je vzdialená od miesta nášho pobytu asi 15 km. Tu sa určite vyžije každý, kto chce kúpiť suveníry, oblečenie, vychutnať si všetky druhy Thajských masáži, zabaviť sa v moderných krásnych kluboch, pozrieť si zápas Muai Thai, či posedieť si v chill-outových baroch a kaviarňach.Thajsko ako krajina je neuveriteľne kontrastná. Dva hlavné dôvody prečo ju navštevuje ročne milióny návštevníkov z celého sveta sú: 1.nočný život, nespútaná zábava a 2.objavovanie úžasnej prírody a tradičnej kultúry. Zámerom našej plánovanej cesty však bude ten druhý dôvod. 
V rámci sústredenia sa bude konať aj dobrovoľný jednodňový výlet na prekrásny ostrov Koh Tao – Koh Nangyuan – ktorý je vyhodnotený ako jeden z desiatich najkrajších ostrovov sveta.
Cena cca 50 ,- € nieje zahrnutá v cene zájazdu.
 
Ubytovanie:
The Spa Garden
104/1 Moo3, Maret, Tambon Maret, Koh Samui, Chang Wat Surat Thani 84310
Druh ubytovania: hotelové izby pre 2 osoby. Veľmi pekne miesto.K moru cca 10min. Krásny priestor v areáli, kde sa dá aj cvičiť.K štandardnému vybaveniu izieb chladnička, klimatizácia a wifi. V čase nášho pobytu bude prakticky takmer celý hotel vyhradený pre našu skupinu. Súčasťou sú raňajky K dispozícií je aj bazén a lounge bar zariadený v Zen štyle. (Niekedy sa bude cvičiť aj pri bazéne)
Jednotlivé izby sú pre dve osoby. Naším „hlavným stanom“ zázemím a meeting pointom bude slovenská reštaurácia a internetová kaviareň Pressburg coffe v centre Lamai beach, ktorej majitelia sú Slováci (www.kohsamui.sk)
 
Stravovanie bude na vlastnú päsť. Celá oblasť je doslovne preplnená reštauráciami a kuchyňami. Výber stravy je veľmi rozmanitý. Okrem typickej Thajskej kuchyne máte na výber všetky možné svetové kuchyne a špeciality. Obrovský výber morských plodov, rozličné druhy exotického ovocia alebo vegetariánske jedlá. V bežnej domácej reštaurácií sa dá veľmi dobre naobedovať asi za 2 – 3 Eur. V naozaj luxusnejších podnikoch sa najete za cenu približne do 10 Eur. Na každom kroku nájdete obchody s potravinami (7 Eleven a Family mart) a nachádzajú sa tam taktiež 2 mega veľké obchody Lotus Tesco.
 
Zdravotná staroslivosť na Koh Samui je niekoľko nemocníc so špičkovým zariadením a lekárskou starostlivosťou. Thajsko je svetoznáme vysokou medicínskou úrovňou. Pred cestou doporučujeme, aby ste sa dali individuálne poistiť. Tak ako je Thajská medicína a starostlivosť kvalitná, tak je aj pre našinca drahá. Lekáreň je na každom kroku. Pred cestou na Koh Samui sa nemusíte dať očkovať.
 
Počasie na Koh Samui v júny je veľmi príjemné, pekné a samozrejme teplé. Pretože je to však ostrov v tropickej oblasti, môže nás kedykoľvek nečakane prekvapiť krátkodobá búrka.
 Doprava:
Pohybovať sa budeme skupinovo na prenajatých jeepoch s korbou. V Thajsku sa jazdí na ľavej strane a autá majú volant na pravej strane. Prosím, ak ste skúsení šoféri, dajte mi určite vedieť. Pre jednotlivcov je možné prenajať si skúter. Stojí cca 200 Bath/1 deň. (4,33 Eur – tento poplatok nie je zahrnutý v celkovej sume zájazdu) V prípade záujmu sa mi vopred nahláste.
 Časový posun:
V Thajsku je o 6 hodín viac ako na Slovensku
 
Letenku a poistenie si rezervujete a zakúpite u kontaktnej osoby:
 
Katarína Jecková
Geo Travel +  s.r.o
Černyševského  40,
851 01 Bratislava
 Je veľmi dôležité rozhodnúť sa čo najskôr, pretože cena letenky môže byť nestabilná a môže každým dňom stúpať.
Samozrejme stále bude možné prihlásiť sa a kúpiť si letenku aj tesne pred odletom, ale s rizikom vyššej ceny a iného času odletu a príletu ako celá skupina. Taktiež potrebujeme čo najskôr záväzne rezervovať ubytovanie. Preto ešte raz zdôrazňujeme, prihlasujte sa čo najskôr.
Keď budete mať zabezpečenú letenku, zvyšná časť peňazí sa bude platiť priamo mne alebo bankovým prevodom. Podrobné informácie obdržíte po prihlásení sa na výlet na emailovej adrese fredy1_2000@yahoo.com.
 
Spoločné informačné stretnutie pred výletom:
19.5.2019 o 15:30 hod. v Ayisi Yoga Center, Mliekárenská 10 Bratislava v budove Coop produkt Slovensko na 6. poschodí.
31. Máj 2019

17. Júl 2019

Letný Ayisi Yoga Camp

Velmi srdecne vas pozyvame na letný Ayisi yoga camp v malebnom prostredí kopaníc v rázovitej obci Podkylava.
Dátum: 18.-21.7.2019 
Spoločne si vychutnáme čas v nádhernej prírode, budeme sa venovať cvičeniu Yogy, spievaniu, meditácii a zaujimavým rozhovorom.

Bude to nezabudnuteľný čas, ktorý nás všetkých osvieži, naplní novou vitalitou a vnútornou silou.
Ubytovanie bude v  Agropenzióne Adam
a) Celková suma na osobu za dvojložkovú izbu + (raňajky, večera a tréningy = 180€)
b)Celková suma na osobu za dvojložkovú izbu + (raňajky, obed, večera a tréningy = 210€)

Agropenzión Adam sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc v rázovitej obci Podkylava. Je vzdialený 18 km severozápadne od Piešťan a 11 km východne od Brezovej pod Bradlom. K penziónu patrí Koliba Eva a wellness centrum s vnútorným bazénom s protiprúdom, vírivkou, saunami a liečebnými procedúrami.
Ubytovanie poskytuje v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, apartmánoch, ako aj v päťlôžkovej rodinnej izbe. Každá ubytovacia jednotka je vybavená vlastnou kúpeľňou, satelitnou televíziou, telefónom, rádiom a pripojením na internet. Väčšina izieb disponuje balkónom. V apartmánoch sa nachádza aj chladnička. Okrem toho sú k dispozícii aj chatky pre 4 alebo 6 osôb.

Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s terasou, denný bar a slovenská koliba. Počas pobytu v penzióne máte možnosť sa venovať viacerým aktivitám. K dispozícii je tenisový kurt, petangue, biliard a strelnica. Vyskúšať si môžete jazdu na koni a v ponuke je aj jazda na koči a saniach. Je možné si vypožičať športové potreby a bicykle.
17. Júl 2019