08. Marec 2020

Handbalancing Workshop s Michalom Barbierom

Dátum: 08.03.2020 
Čas: 10:00-13:00
Cena kurzu:
40,-€/osoba
70,-€/2 osoby
90,-€/3 osoby

predmet: Handbalancing
 
 

Kurz je určený pre všetkých nadšencov pohybu, ktorí by chceli spoznať svet dole hlavou.
Počas workshopu si prejdeme začiatočnícke prvky ako sú výdrže na rukách a prípravné cviky a techniky.
Výplňou worshopu bude ta isto práca na mobilite a flexibilite, ktorá je v rámci handbalancingu alfa omega 🙂
Našim cieľom bude postupne získať základné vedomosti a zručnosti na to aby sme sa naučili správnu stojku bez opory a chôdze a aby sme vedeli časom nadviazať na zložitejšie prvky .

Je určený tiež pre cvičencov, ktorí už dokážu ovládať stojku bez opory minimálne na 30 sekúnd.
Akonáhle máme tento základ zvládnutý, tak môžeme pomaly začať pracovať na polohách a pohyboch, ktoré sú náročnejšie.
Sú to rôzne výtlaky do stojky, polohovanie, pohybovo orientačné techniky, stojka na jednej ruke a iné elementy, ktorými si vieme obohatiť náš tréning.
Hlásiť sa môžete na ayisiyogacenter@gmail.com

08. Marec 2020

09. Marec 2020

Akroyoga kurz pre začiatočníkov

Dátum: 09.03.2020 – 20.04.2020
Čas: pondelky o 19:30 hod
Cena kurzu: 48,-€/osoba

Prihlášky: AcroAyisi@gmail.com
predmet: akroyoga
 

Daruj svojej polovičke, prípadne sebe originálny – zmysluplne strávený čas na akrojoge. Či už vezmeš frajera, partnera, alebo prídeš sám / sama tento kurz je ideálna možnosť ako spoznať akrojogu – kombináciu akrobacie, jogy a umenia. Počas šiestich lekcií sa naučíš základy tohto umenia, na konci kurzu sa naučíme spoločnú zostavu – video zostavy je zverejnené v udalosti:-) )

Cvičí sa v trojiciach alebo štvoriciach, takže prísť môžete s partnerom, ale aj sami – na akrojoge si určite nájdete veľa rovnako zmýšľajúcich kamošov.

Pokiaľ sa obávaš, či by si to zvládol, neboj, kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú skúsenosti s jogou ani žiadnym iným športom, stačí mať len chuť a čas! Uvidíš, že prekvapíš seba aj okolie, čo všetko dokážeš.

*v prípade otázok, alebo nejasnosti aj tel. číslo: 0917 833 050 (najlepšie WhatsApp, alebo sms)

Pokiaľ zaplatíš úhradu za kurz do 10.2.2020 ako darček máš počas trvania kurzu vstup na nedeľné jam session zdarma, t.j. acro môžeš trénovať dva krát do týždňa.

09. Marec 2020

11. Marec 2020

Akroyoga kurz pre mierne pokročilých

Dátum: 11.03.2020 – 15.04.2020
Čas: stredy o 19:30 hod
Cena kurzu: 48,-€/osoba

Prihlášky: AcroAyisi@gmail.com
predmet: akroyoga mierne pokročilý
*môžete sa pridať aj počas kurzu cena bude upravená
 

Akro jogový kurz pre mierne pokročilých nadväzuje na kurz pre začiatočníkov. Budeme sa učiť zložitejšie pozície a prechody medzi nimi. Kurz bude svojou koncepciou podobný ako kurz pre začiatočníkov, je však určený aj pre akrojogínov, ktorí základy získali inde, napr. začali znovu cvičiť po dlhšej dobe, absolvovali kurz v inom centre, alebo cvičili v lete v medickej záhrade 🙂

učí Vanda a Peťo

11. Marec 2020

15. Marec 2020

Ako na krásne vlasy?


Čas: 16:00
REGISTRÁCIA:
https://forms.gle/Mc2ELVdmx6phjzWt6
Registrácia vopred je nutná z dôvodu prípravy surovín.
CENA: 28 Eur

Dlhé vlasy a vrkoče boli od pradávna symbolom života, sily a krásy. Niet divu, prečo je ich kvalita cez čínsku medicínu spájaná práve s orgánom obličiek, nositeľom životnej sily.
Na tomto workshope sa dozviete, aké sú spojitosti kvality vlasov s Vašim životným štýlom a presvedčením. Povieme si, aké bylinky, koreniny, rastlinné oleje a prášky môžu naše vlasy vyživiť a zafarbiť. Zároveň však načrieme aj do témy zdravých obličiek a dôležitosti jarnej očisty na ich posilnenie. Počas workshopu sa budeme venovať aj henne, indickej posvätnej rastline. Povieme si ako spoznať kvalitnú hennu, ako si ju správne namiešať a aplikovať.

Súčasťou workshopu bude aj výroba VLASOVEJ VÝŽIVNEJ VODY z bylinných tinktúr, kvetových vôd a esenciálnych olejov na podporu rastu vlasov, očistenia a prekrvenia vlasovej pokožky. Tiež si budete môcť namiešať ČAJ NA OČISTU OBLIČIEK alebo HENNU na farbenie vlasov.

Informácie podávané na tomto workshope sú podložené dlhoročným štúdiom lektorky a odkazmi na vedecké články, ktoré dostane každý účastník vo forme študijných materiálov na email.

O LEKTOROVI:

VERONIKA REPKOVÁ
zakladateľka projektu Herbárium, celou dušou aj srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 7 ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy v okolí Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy vo viacerých mestách na západnom Slovensku. https://www.herbariumprojekt.sk/

15. Marec 2020

KALENDÁR PODUJATÍ