10. november 2019

Sudarshan Kriya by Sri Sri Ravi Shankar

Dátum: 10.11.2019
Čas: 19:30 
Cena: 5,-€
prihlášky:  ayisiyogacenter@gmail.com
predmet: KRIYA
 
 
Sudarshan Kriya je výkonná, ale jednoduchá rytmická dychová technika, ktorá využíva špecifické prírodzené rytmy dychu, harmonizuje telo, myseľ a emócie. Táto technika eliminuje stres, únavu a negatívne emócie, ako je hnev, frustrácia a depresia, necháva myseľ upokojenú, sústredenú a telo pod napätím, úplne uvoľnené. Sudarshan Kriya je duchovný prielom, ktorý dáva zážitok záblesku nekonečna. Sudarshan Kriya je neodhalené tajomstvo zdravia, šťastia, mieru a nahliadnutia do života po ňom!
10. november 2019

VŽDY 2 a 4 piatok v mesiaci

ECSTATIC DANCE s Vierkou Ayisi

Dátum: vždy 2 a 4 piatok v mesiaci
Čas: 20:00 
Cena: 5,-€
predmet: ecstaticDance
 
Novinka v našom Ayisi yoga centre. ECSTATIC DANCE S VIERKOU AYISI 
Pozývame vás na uvoľnený spontánny tanec, pri ktorom budeme slobodne, bez posudzovania, sami sebou. Pohybom uvoľníme emócie, myšlienky a prebudíme tok radosti v nás.
Každý 2. a 4. piatok v mesiaci od 20:00 do 21:00.
Vhodné aj pre absolútnych ne-tanečníkov, akejkoľvek vekovej kategórie.
VŽDY 2 a 4 piatok v mesiaci

23. november 2019

QI GONG WORKSHOP

 

Dátum: 23.11.2019
Čas: 14:00 
Cena: 25,-€/osoba, 40,-€/pár
prihlášky:  ayisiyogacenter@gmail.com
predmet: Qi Gong

Workshop je určený pre začiatočníkov. Naučíte sa jednoduché a účinné spôsoby ako sa zbaviť stresu, depresie a rozlietaných myšlienok.

Naučíte sa znova nastoliť vnútornú harmóniu ktorá sa prenesie na celý váš život.

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ
Qi-Gong

Qi (chi) je čínske slovo označujúce energiu, vitalitu životnú silu.

Qi Gong je čínske energetické cvičenie staršie viac ako 5000 rokov, Qi Gong alebo aj Chikung – v preklade znamená „práca s energiou“. V Číne sa ním zaoberajú rôzne kliniky, sanatóriá a napríklad aj Akadémia čínskych vied. Počas tisícročí vznikli stovky druhov Qi Gongu, ktoré sa rozlišujú podľa zdravotného zamerania, obdobia a oblasti vzniku.
Pri cvičení Qi Gongu postupne dochádza k dokonalému spriechodňovaniu energetických dráh v tele, čo spôsobuje navyšovanie a skvalitnenie energie v tele a následne jej rovnomerné rozloženie v orgánoch.
To sa prejaví v lepšej funkcii imunitného a lymfatického systému, hormonálnej stabilite, uvoľňovaní problémov chrbtice, odstránení stresu, vnútorného napätia, zlepšení sústredenosti, vnútorného pokoja, spánku, v rozvoji emocionálnej stability a v neposlednom rade vedie k zvýšeniu prirodzenej inteligencie.
Qi gong je ideálnym cvičením pre zachovanie zdravia, vitality a mladistvého vzhľadu. Pravidelné cvičenie udrží Vaše telo i ducha v dobrom stave až do vysokého veku, preto je ideálnym doplnkom života v dnešnom hektickom svete.

Meditácia
Ľudia si častokrát meditáciu predstavujú ako únik z tohto sveta, únik pred problémami a preto, vďaka tejto predstave, k nej tak aj pristupujú. A to je chyba.
Meditácia je vystúpenie z hluku sveta, zo všetkého toho neporiadku a chaosu a privádza nás k jednoduchej a pokojnej mysli bez množstva nepotrebných myšlienok a pocitov, ktoré nám iba zatieňujú jasný pohľad na svet a problémy okolo nás. S takouto čistou mysľou nachádzame okamžité riešenia problémov v našom živote. Meditácia nás uvádza do stavu, kedy prežívame prítomný okamih a pomáha nám ho plne precítiť, tým pádom lepšie pochopiť skutočnosť, že minulosť tu nie je. Teda fakt, že nie je sa prečo trápiť a budúcnosť tu ešte nie je. Dokonca ešte neexistuje, preto sa nie je čoho obávať – je tu iba prítomnosť a tá je takou, akou jej dovolíme byť.
Meditáciou skrotíte Vašu myseľ tak, aby začala pracovať pre Vás a nie proti Vám. Precitnete v zistenie, že žiadne obmedzenia neexistujú. Nahliadnete do Vášho vnútra – na myšlienky a pocity, ktoré sa naučíte kontrolovať a regulovať. Jednoducho povedané, je to spoznanie nášho skutočného JA a precítenie toho Božského, čo do nás bolo vložené už pri zrode.
Meditácia dáva možnosť tomu Božskému v nás, rásť do obrovských rozmerov a tým pádom dáva nový rozmer aj nášmu životu.

Filozofia
spája všetko, čo prinášajú cvičenia qi gongu a meditácie na vedomej úrovni. Pomáha lepšiemu pochopeniu toho čo sa deje a učí novým vzorcom premýšľania, ktoré sú pre šťastný a zdravý život nevyhnutné.

pozrite si video
https://www.youtube.com/watch?v=P_4pFBll72I

23. november 2019

29. november 2019

CACAO CEREMONY

 

Dátum: 29.11.2019
Čas: 19:30 
Cena: 11,-€
prihlášky:  ayisiyogacenter@gmail.com
predmet: CACAO
*počet miest je limitovaný
 
Cacao Joi je obdobou Cacao cerémonie, ktorá sa stáva čoraž populárnejšou okolo celého sveta. San Francisco, Amsterdam, Berlín, Bali,.. a teraz tento koncept prichádza aj na Slovensko! Len trochu inak…

Je to ceremónia? Alebo je to extatický tanec? Cacao Joi je event kde zažiješ čistú radosť zo života so skvelou hudbou. Ak ťa baví skúšať nové veci s nádychom mystiky, zažívať zvýšené stavy vedomia (if you know what we mean) alebo proste len hľadáš program na piatkový večer, aby si si vypol hlavu, vytancoval(a) si sa a neláka ťa predstava klubu, je to pre teba!

Unikátny koncept z dielne Cacao SiStar spája starovekú Mayskú šamanskú tradíciu s Indickými dychovými cvičeniami a obdobou extatického tanca. Znie to komplikovane, no v podstate si to proste iba užiješ. Cieľom je zabaviť sa, smiať sa, objaviť radosť a svoju autentickú podstatu.

Teobromín, hlavná psychoaktívna látka kakaa, znamená v preklade Jedlo Bohov. Keď si vychutnáš tradične pripravené kakao, pochopíš prečo. Budeš sa cítiť božsky. Bez problémov, bez hraníc a s pokojným úsmevom.

Počas 3 hodín na evente Cacao Joi si vychutnáš ceremoniálne kakao, ktoré ťa dá do pohody, precítiš ako ti stúpa energia, vytancuješ sa do sýtosti a nakoniec si relaxačne vychutnáš liečivú silu tejto starovekej medicíny. Ak by ste silou mocou chceli vedieť, čo sa bude diať počas tohto eventu, podrobná roadmap pocitov je na našom Instagramovom profile @cacaosistar spolu s detailným popisom ceremoniálneho kakaa. Ako správni kakaopiči však odporúčame tieto informácie ignorovať (zbytočne by ste do toho ťahali hlavu) a navrhujeme, aby ste prišli s otvoreným srdcom a nechali sa uniesť do neznáma. Zvedavosť, hravosť a prázdna myseľ ti postačia.


Na prípravu správnej dávky ceremoniálneho kakaa ťa vďačne prosíme o potvrdenie svojej účasti zaplatením rezervačného poplatku 10 Eur na https://paypal.me/pools/c/8jnHZaBfYJ .
Ak nemáš PayPal účet, môžeš si ho buď jednoducho a zadarmo vytvoriť, alebo nám napíš email a obratom ti pošleme číslo účtu.

Cena ceremónie: +11 Euro na mieste konania

Čo si so sebou priniesť
– Pohodlné oblečenie (u žien môže byť aj dlhšia sukňa na zvýraznenie ženskosti) – budeme sedieť na zemi v tureckom sede a tancovať
– Zámer: Deň-dva dopredu si sadni sám/sama so sebou v tichu so zavretými očami na 3 až 5 minút , zhlboka a pravidelne dýchaj a opýtaj sa svojho srdca, čo chceš vo svojom živote posunúť na vyššiu úroveň. Čo ti chýba? Čo chceš mať vo svojom živote? Viac radosti? Viac rovnováhy? Viac zdravia? Hlboko vo vnútri vieš správnu odpoveď, nájdi ju.

Odporúčania v deň ceremónie
– Vyhýbať sa alkoholu a káve
– Zvýšiť príjem pitia čistej vody
– 3 hodiny pred ceremóniou už nič nejesť

Kontraindikácie
Osoby s vážnymi srdcovými chorobami a užívajúce antidepresíva by sa mali o konzumácii 100% kakaového nápoja poradiť so svojim lekárom (možnosť menšiej dávky).

Účasť je na vlastnú zodpovednosť.


29. november 2019

30. november 2019

INSPIRIT WOMAN DAY

Dátum: 30.11.2019
Čas: 9:00 – 18:00 hod 
Cena: 20,-€
predmet: INSPIRIT 
*prísť môžete aj bez prihlásenia
 
Žienky srdečne vás pozývame na krásne jednodňové podujatie plné aktivít spájajúcich telo, myseľ, krásu a zdravie, venované iba ženám. 
 
Viac info & program nájdete na: www.inspiritagency.com
 
30. november 2019

KALENDÁR PODUJATÍ