fbpx

Dnešný deň sa s vami podelím o tip, ako sa vyhnúť estetickej chirurgii a získať mladistvý a prirodzený vzhľad dlhodobo, bez ihiel a rezania. Tento tip navyše výborne prekrví tvár a tá sa stáva pružnejšou a žiarivejšou.
Naša pleť je denne vystavovaná vonkajším aj vnútorným vplyvom. Teplo, mráz, silný vietor, smog, stres. Známky starnutia sa začnú prejavovať už pomerne skoro a prvé mimické vrásky tak možno pozorovať aj v rannom veku dospelosti.
Dá sa tomu však zabrániť. Chcete vedieť ako?
Stačí si osvojiť jednoduchú dennú rutinu, ktorá je kombináciou masáže tváre a cvičenia tváre. Zabere to cca 15 minút každé ráno ale výsledok stojí zato! Výborne prekrví tvár a umožní dokonalé vstrebanie krému a pohyb svalov. Tie sú totiž priamo spojené s kožou a preto je dôležité ich precvičovať aby nemali tendenciu ochabnúť.

AKO NA TO?
Po rannom čistení tváre počas aplikácie krému začíname s masážou.

1. Po nanesení krému začíname krúživými pohybmi kopírovať tvár od čela nadol až k brade a naspäť z vonkajšej strany tváre. Opakujeme spolu 18x.

* viď.šípky

       

2. Pokračujeme na obočí. Pretierame ho prstami z prava do ľava a naspať. Spolu 18x.

* viď.šípky

3. Nasleduje masáž očí. Krúžime prstami okolo očí najskôr 8x v smere, následne 8x v protismere hodinových ručičiek.

* viď.šípky

4. Teraz prstami oboch rúk prechádzame od čela smerom nadol. Kopírujeme strany nosa a smerujeme až ku kútikom úst. Vraciame sa naspäť. Opakujeme 18x.

* viď.šípky

5. Teraz budeme ukazovákom a prostredníkom pravej ruky trieť medzi nosom a vrchnou perou, tam a naspäť. Opakujeme 18x.

6. Prechádzame na bradu. Dlaňou pravej ruky kopírujeme pradu a trieme tam a naspäť. Spolu 18x.

7. Dlaňami budeme krúživými pohybmi teraz trieť na 3 miestach. Na spodu líc, v strede líc a na spánkoch. Každé opakujeme 18x potom plynule prechádzame vyššie.

8. Nakoniec energiu stiahneme. Ruky kopírujú tvár od vrchnej časti čela smerom dolu a skončia až pri ramenách. Opakujeme 3x.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email